Giżycko - Jedzenie

Restauracje, puby, bary i smażalnie w Giżycku - zobacz gdzie warto zjeść w Giżycku.

Miejsca te słyną z niepowtarzalnej kuchni regionalnej. Wyraź swoją opinię i zapoznaj się z oceną innych.

Opinie poniższych barów, smażalni i restauracji znajdziecie także na FORUM.GIZYCKO.COM

 

 Zobacz jedzenie
w Giżycku na mapie

mapa

Jedzenie w Giżycku

Pizzeria Hawaii

 ocena 0

0 oceniających

ul. Olsztyńska 4a, 11-500, Giżycko

Jak Hawaii, to Hawaii - zamówiliśmy dwie plus napoje. Czas oczekiwania normalny. Obsługa miła. Przystępne ceny. Jak macie smaka na pizzę hawajską, to śmiało uderzajcie na Olsztyńską 4a. Oprócz pizzy widziałem, że mają kebab. Dobra informacja dla wielbicieli złotego trunku - w hawajskiej podaja piwko.

Jazz Club Galeria

 ocena 0

0 oceniających

ul. Warszawska 11, 11-500, Giżycko

Chyba najlepsze miejsce w Giżycku gdzie można posłuchać dobrej muzyki na żywo. W czerwcu galerie odwiedził Czesław Śpiewa. Miejsce klimatyczne i godne uwagi. Polecamy wszystkim degustatorom dobrej muzyki. Warto !!!

Restauracja Gruba Ryba

 ocena 0

0 oceniających

ul. Kolejowa 9, 11-500, Giżycko

Restauracja usytuowana jest przy samym porcie w Giżycku. Wnętrze bardzo klimatyczne, urządzone w stylu żeglarskim. Przy restauracji znajduje się ogródek ze stolikami. Jak nazwa baru wskazuje możemy zjeść ryby, które są przyżądzane na kilka sposobów. Obsługa działa nieco za wolno - czekaliśmy na zamówiony zestaw dość długo. Jednak warto było czekać - ryba była naprawdę dobra. Ogólnie podsumowując: nieco za wolna obsługa, dobre jedzenie i fajny wystrój.

Czarna Perła

 ocena 0

0 oceniających

ul. Portowa, 11-500, Giżycko

Do Czarnej Perły wybraliśmy się wieczorem, trafiliśmy akurat na szanty. Cały lokal znajduje się pod namiotem. Bardzo fajny wystrój w stylu żeglarskim.  Atmosfera fajna - ludzie wyluzowani, sporo osób śpiewało i tańczyło. Co chwila było słychać okrzyki i śmiech. Dobrą zabawę gwarantował zespół, który grał muzykę na żywo. W perle można się dobrze zabawić, wypić i zjeść. Kilka minut w Perle wystarczyło aby stwierdzić, że to świetne miejsce. Szanty, grzane winko i można szaleć. Polecamy za wszystko - jedzenie, obsługę, muzykę i wino. Aha bym zapomniał i za ludzi(wyluzawanych), którzy tam przychodzą

Tawerna Siwa Czapla

 ocena 0

0 oceniających

ul. Nadbrzeżna 11, 11-500, Giżycko

Restauracyjka w starym drewnianym budynku. W środku lecą szanty. Świetny środek - drewniane konstrukcje budynku w starym stylu tworzą niepwtarzalny klimat tego miejsca. Umiarkowane ceny, a w menu polska kuchnia. Dla maniaków Internetowych dostępne Wi-Fi. Polecamy !!!

Restauracja AQUARIUM

 ocena 0

0 oceniających

ul. ul. Nadbrzeżna 11, 11-500, Giżycko

Ciekawa restauracja położona nad samym portem. Przed lokalem spory ogródek z miłym widokiem na zacumowane żagłówki.  Spokojny wystrój nawiązujący do nazwy lokalu.  Możey pooglądać ryki pływające w akwariach. Podają duże porcje. Na jedzenie nie czekaliśmy długo. Do wyboru mamy ryby, makarony, zapiekanki itd. Umiarkowane ceny oraz dobre i ładnie podane jedzenie przemawiają za częstszymi wizytami w AQUARIUM. Polecamy ze względu na lokalizację i podane nam rybki.

Bar Omega

 ocena 0

0 oceniających

ul. Olsztyńska 4, 11-500, Giżycko

Bar "Omega" to kultowa jadłodalnia z tradycjami. Istnieje od bardzo dawna - "Omega" jest rozpoznawana przez kilka pokoleń turystów odwiedzających Giżycko. Co najciekawsze wszyscy niezależnie od wieku zachwalają jedzenie w "Omedze". W menu znajdziecie śniadania, obiady i kolacje. Jeśli jeść w Giżycku, to tylko w barze "Omega". Wystrój nieco ascetyczny w klimacie poprzedniego systemu Ale nie to jest najważniejsze. Podawane jedzenie jest domowej produkcji. Mnie osobiście zaskoczyła wielkość porcji jakie tutaj serwują - naprawdę duże. Obsługa miła i szybka - ceny rewelacyjne. To jest jedno z moich ulubionych miejsc z jedzeniem w Giżycku. Polecamy !!!!!!

Restauracja Wodnik

 ocena 0

0 oceniających

ul. 3 Maja 2, 11-500, Giżycko

Restauracja znajduje się w Hotelu "Wodnik". Do "Wodnika" udaliśmy się na śniadanie. Jedzenie dobre i szybko podane.

Karczma Pod Złotą Rybką

 ocena 0

0 oceniających

ul. Olsztyńska 15, 11-500, Giżycko

Do wyboru mają sporo ryb, które mogą zostać przyżądzone na wiele sposobów - smażone tradycyjnie, z pieczarkami, w przeróżnych sosach itd. Jeżeli lubisz udziwnienia, to z pewnością będziesz zadowolony. Ja osobiście nie przepadam za eksperymentami więc postawiłem na tradycyjną kuchnię włoską - zamówiłem lasagne. Jedyne na co mogliśmy narzekać, to obsługa, która chowała sie po kątach. Jedzenie OK.

Bar Herbowy

 ocena 0

0 oceniających

ul. Kolejowa 7, 11-500, Giżycko

Świetne miejsce. Miła i szybka obsługa. Dobry wybór dań. Zjedliśmy tutaj rybkę i byliśmy zadowoleni. Plusem jest dobra lokalizacja - wszędzie blisko. Jeżeli będziecie w Giżycku, to warto odwiedzić Herbowy. Polecamy

Powżysze restauracje, puby, bary zostały opisane przez użytkowników tego portalu. Są to subiektywne opinie internautów.

Jeśli chcesz wyrazić swoją opinię prosimy o wpis na forum.gizycko.com

Jeśli nie zgadzasz się z powyższymi opiniami lub chcesz dodać nowy bezpłatny opis lub reklamę skontaktuj się z nami: