Giżycko - oceny wg. turystów:
średnia 4.06 na podstawie 12 opinii

Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej w Giżycku

Wszyscy skrywamy w sobie chęć poczucia nieograniczonej niczym wolności, wiatru we włosach i szybszego bicia serca. Często mamy ochotę uciec od pędzącego świata i w stronę osławionych i majestatycznych mazurskich jezior. Niestety, nie każdy ma możliwość zorganizowania sobie odskoczni od codzienności na własną rękę. Nie wszyscy również odważymy się złapać wiatr w żagle czy wypłynąć na głębokie wody w samotności... Tym, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w tematyce żeglarstwa, a także doświadczonym w tej dziedzinie, na pomoc rusza Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej w Giżycku!

                                                                                                                    fot. Wikipedia

Co kryje się pod tą długą i tajemniczą nazwą? Świetna zabawa w doborowym towarzystwie, a także możliwość profesjonalnego doszlifowania własnych umiejętności.

                                                                                                                      fot. Wikipedia

Jeśli marzysz o wypożyczeniu profesjonalnego sprzętu do żeglowania lub chciałbyś wysłać swoje pociechy na niezapomniany obóz na Mazurach, śmiało - skieruj swoje kroki do Giżycka! Renomowany ośrodek działa od 1956 roku i może pochwalić się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

                                                                                                                          fot. Wikipedia

Pół wieku temu, raczkująca jeszcze organizacja zaczęła cieszyć się coraz większą liczbą chętnych na obozy żeglarskie, czego skutkiem jest rozwinięcie działalności na skalę międzynarodową. Liczne konkursy, mistrzostwa czy festiwale corocznie przyciągają do siebie tłumy zainteresowanych.

                                                                                                                     fot. Wikipedia

Nie ma znaczenia, czy jesteś w pełni sprawny, czy nie – szeroko otwarte ramiona Centrum Żeglarstwa przyjmą każdego, kto może pochwalić się sercem gotowym na przeżywanie przygód.

                                                                                                fot. Commons.wikimedia.org

Teren Centrum mieści ośrodek noclegowy, stołówkę, kawiarnię i sezonowe knajpki, a także korty tenisowe, place zabaw, boiska do koszykówki... słowem – wszystko to, co jako pierwsze przychodzi na myśl w wizjach urlopu na Mazurach. Bogato wyposażony port jachtowy dysponuje różnorodnymi pojazdami wodnymi – możesz wypożyczyć tu zarówno profesjonalny jacht jak i najprostszy w obsłudze rower wodny. Bliskość rezerwatów przyrody zachęca do spacerów, a wyspy i cieśniny jeziora Kisajno uczynią każdy, nawet najbardziej amatorski rejs niezapomnianym i bajkowym.

Zdecyduj się na urlop w Giżycku i nabierz z nami energii na cały kolejny rok!

Warto zobaczyć
Warto wiedzieć
Giżycko - szlaki kajakowe

Jeśli planujesz urlop na Mazurach i jesteś miłośnikiem aktywniejszego niż wylegiwanie się na plaży spędzania czasu, skorzystaj z naszych propozycji szlaków kajakowych i znajdź coś dla siebie. Uporządkowaliśmy je rosnąco pod względem długości, dzięki czemu łatwiej będzie ci świadomie podjąć decyzję o tym, którą trasę wybrać. Potrzebujesz już tylko czapki i dużej dawki pozytywnej energii. W drogę!

czytaj więcej
Giżycko - trasy samochodowe

Posiadanie samochodu na wakacjach również może okazać się przydatne. Nawet na Mazurach, dokąd, jak się przyjęło, człowiek zmierza po to, by zjednoczyć się z naturą. Dzięki prywatnemu pojazdowi będziemy mogli pokonać większe odległości w znacznie krótszym czasie, a co za tym idzie – zobaczyć i zwiedzić znacznie więcej pięknych miejsc. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami tras.

czytaj więcej
Giżycko – szlaki rowerowe

Jeśli jesteś miłośnikiem aktywnego spędzania czasu, z pewnością zainteresują cię szlaki rowerowe w okolicach Giżycka – nigdzie bowiem nie odetchniesz tak, jak na malowniczych Mazurach. Pamiętaj o rozgrzewce i napompowaniu opon w rowerze – przed tobą mnóstwo pięknych miejsc. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i... w drogę!

czytaj więcej
Piłkarski Turniej Gwiazd
„Piłkarski Turniej Gwiazd” połączony z akcją charytatywną. Zbiórka pieniędzy dla giżycczanina Adriana Jarosza. Data i godzina: 14 maja (niedziela),...
czytaj więcej
Giżycko - wędkarstwo
Wielkie Jeziora Mazurskie stanowią nie lada gratkę dla wędkarzy. Na terenie powiatu giżyckiego znajduje się aż 38 jezior. Na części z nich możliwy jes...
czytaj więcej
Warto wiedzieć - zobacz więcej

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Gizycko.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!