Giżycko - oceny wg. turystów:
średnia 4.06 na podstawie 12 opinii

Cesarski

Plac Grunwaldzki 8, Giżycko
Plac Grunwaldzki 8, Giżycko
brak opinii 0
Hotel z zewnątrz
Pokój Recepcja Pokój Pokój
Udogodnienia:
  • aneks kuchenny
  • kawiarnia, bar, bufet
  • dostęp TV / sala TV
  • internet / WiFi
  • parking
  • ręczniki
  • restauracja
  • TV
  • wędkowanie / polowanie
  • pełny węzeł sanitarny

Hotel Cesarski jest położony jedyne 4 minuty spacerem od plaży. Jest on ulokowany przy głównej promenadzie w centrum Giżycka, 300 metrów od portu Ekomarina i plaży. Nasz obiekt mieści się w XIX-wiecznym budynku bez windy. Oferujemy całodobową recepcję oraz bezpłatny bezprzewodowy Internet (WiFi). Hotel Cesarski jest najstarszym hotelem w mieście.

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy jasne, elegancko urządzone pokoje. W każdym z nich znajdą Państwo telewizor oraz łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, ręcznikami oraz mydłem.

Codziennie rano w hotelowej restauracji serwujemy śniadania.

Ważne miejsca niedaleko Hotelu Cesarskiego:

*Dworzec Kolejowy - 950 metrów 

*pruska twierdza Boyen z XIX wieku - 1,7 km. 

*most obrotowy na Kanale Łuczańskim - 350 metrów. 

Serdecznie zapraszamy!

 

Brak opinii turystów. Dodaj pierwszą!
Dodaj Opnię
Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
wyślij zapytanie o nocleg:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.gizycko.com w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu/obiektu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot turystyczny, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejszej strony internetowej nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i w celach rejestracyjnych.

Ta reklama została wyświetlona : 192931 razy

Ta reklama została wyświetlona : 192931 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Gizycko.com!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image